Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę
26 marca 2023

Sylwester w czasach COVID-19

Pandemia opanowała świat i odmieniła praktycznie każdą dziedzinę życia. Niestety dotyczy to nie tylko naszej codzienności, ale także szczególnych chwil, które do tej pory spędzaliśmy w wyjątkowych okolicznościach. Jedną z takich okazji jest Sylwester. Tegoroczne obchody organizowane przez władze miasta zostały odwołane, a to w połączeniu ze znacznym ograniczeniem funkcjonowania gastronomii, mocno ogranicza nam możliwości spędzenia tej wyjątkowej nocy. Pozostaje nam praktycznie tylko Sylwester w domu.

Impreza w domu

Ten rok przyzwyczaił już większość z nas do tego, że czasem trzeba iść na kompromis. Tak jest i w tym przypadku. Właśnie dlatego warto dostosować się do obecnej sytuacji i wyciągnąć z niej tyle ile się da. Jak to zrobić? Brak możliwości świętowania na mieście nie jest powodem do zrezygnowania z zabawy. Możemy przecież przyjemnie spędzić czas w swoim domu, zapewniając sobie równie wielką dozę wrażeń. Najprawdopodobniej będzie obowiązywała ograniczona liczba gości, jednak w niewielkim gronie również możemy się świetnie bawić.

Warto zacząć od przystrojenia domu. Wewnątrz z pewnością znajdują się jeszcze dekoracje świąteczne, wystarczy zatem tylko postawić kropkę nad “i” nadając wnętrzu imprezowej atmosfery.

Chcąc dodatkowo uświetnić imprezę, można przygotować ciekawe imprezowe gry, które sprawią, że wszyscy jeszcze lepiej wczują się w atmosferę tej wyjątkowej nocy i będą się świetnie bawili. Wszystko zależy od naszej kreatywności.

Na imprezę warto także przygotować odpowiednie przekąski. Jeśli wcześniej przygotujemy coś smacznego, co zachwyci naszych gości, poczujemy się praktycznie tak, jakbyśmy byli w lokalu. Jeśli do tego włączymy także odpowiednio dobraną muzykę i schłodzimy szampana, ten wieczór nie musi ustępować żadnej innej imprezie.

Przywitanie północy we własnym ogrodzie

Mając do z ogrodem możemy spędzić to święto tak, by w niczym nie ustępowało od poprzednim. O północy możemy wyjść na zewnątrz i nacieszyć swe oczy fajerwerkami, wymienić życzeniami noworocznymi z sąsiadami i uczcić tę szczególną chwilę.