Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę

Wyjątkowa
perspektywa

wybierz apartament

Wyjątkowa przestrzeń

Warta Residence to nowoczesne domy, apartamenty oraz wille miejskie z rynku pierwotnego w Gorzowie Wielkopolskim. Projekt został zrealizowany z troską o spełnienie najwyższych standardów. Wszystkie nieruchomości, w tym wille, domy i apartamenty na sprzedaż są gotowe do zamieszkania od zaraz. Warto zwrócić uwagę również na wysoki standard wykonania, dzięki któremu nie musimy martwić się, że zaskoczy nas jakaś usterka. Wrażenie sprawia również bogate wyposażenie domów. Wszystkie nieruchomości na sprzedaż wchodzące w skład Warta Residence pochodzą z rynku pierwotnego.

Jedną z największych zalet osiedla jest jego perfekcyjna lokalizacja. Okolica z pewnością będzie cieszyć swoich mieszkańców swoim urokiem. Bliskość natury sprawia, że stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku i rekreacji np. wycieczek rowerowych, uprawiania joggingu, spacerów czy zabaw z dziećmi. Do atutów osiedla należy zaliczyć również nietypowe ukształtowanie terenów, które pozwoli na tworzenie ciekawych aranżacji na przydomowych posesjach.

Willa Residence to wyjątkowe miejsce właśnie dla Ciebie

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA
DOSKONAŁA LOKALIZACJA
BLISKOŚĆ NATURY
WYSOKI STANDARD WYKONANIA
BOGATE WYPOSAŻENIE
GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

Wyjątkowa perspektywa


Nietypowe ukształtowanie terenu, oprócz tradycyjnej aranżacji ogrodów, pozwala na zastosowanie niebanalnych rozwiązań takich jak skalne ogrody, które idealnie dopieszczą Twoją przestrzeń.

Innymi rozwiązaniami naszego kompleksu są donice zlokalizowane pomiędzy willami zapewniające intymność wszystkim mieszkańcom oraz dodatkową dekorację najbliższego otoczenia. Każdy apartament ma do dyspozycji co najmniej jedno miejsce parkingowe umiejscowione bezpośrednio przy posesji.

Zapewnij sobie pewną i stabilną przyszłość już dziś!