Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę

Wyjątkowa
perspektywa

wybierz apartament

Wyjątkowa przestrzeń

Warta Residence to wyjątkowy zespół nowoczesnych domów, apartamentów i willi miejskich zrealizowanych według najwyższych standardów i gotowych do zamieszkania od zaraz.

Minimalizm, nowoczesność, ponadczasowa architektura i bogata zieleń to znaki rozpoznawalne naszego osiedla.

Willa Residence to wyjątkowe miejsce właśnie dla Ciebie

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA
DOSKONAŁA LOKALIZACJA
BLISKOŚĆ NATURY
WYSOKI STANDARD WYKONANIA
BOGATE WYPOSAŻENIE
GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

Największym atutem naszej inwestycji jest jej lokalizacja.

Warta Residence znajduje się na jednym z siedmiu wzgórz, z którego mieszkańcy mają wyjątkowy widok na panoramę miasta oraz rzekę Wartę.  Połączenie wyjątkowego miejsca i nowoczesnej architektury w otoczeniu bujnej zieleni stanowi małą, prywatną przestrzeń stworzoną z myślą o Twoim komforcie.

Warta Residence to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Willa miejska

Warta Residence to dom, apartament i willa miejska w jednym, wyróżniające się nowoczesną, ponadczasową architekturą uzyskaną dzięki płaskim dachom, szlachetnej elewacji oraz dużym przeszkleniom.

Duże okna zapewniają naturalne oświetlenie pomieszczeń oraz bezpośredni kontakt z ogrodem i zielenią, a prosty i funkcjonalny układ pomieszczeń bez wewnętrznego układu konstrukcyjnego daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz dziś lub jutro. Przez okna tarasowe rozprzestrzenia się widok na prywatny ogród z bezpośrednim dostępem do zieleni.

Wyjątkowa perspektywa

Nietypowe ukształtowanie terenu, oprócz tradycyjnej aranżacji ogrodów, pozwala na zastosowanie niebanalnych rozwiązań takich jak skalne ogrody, które idealnie dopieszczą Twoją przestrzeń.

Innymi rozwiązaniami naszego kompleksu są donice zlokalizowane pomiędzy willami zapewniające intymność wszystkim mieszkańcom oraz dodatkową dekorację najbliższego otoczenia. Każdy apartament ma do dyspozycji co najmniej jedno miejsce parkingowe umiejscowione bezpośrednio przy posesji.

Zapewnij sobie pewną i stabilną przyszłość już dziś!