Warta Residence
Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę

Z życia osiedla Z życia osiedla

21 stycznia 2021

Czas wolny w ogrodzie

Przydomowy ogród stanowi dla nas miejsce do odpoczynku i rekreacji oraz prawdziwą wizytówkę posesji. Starodrzew wokół potrafi nadać mu pięknej stylistyki oraz niesamowitej atmosfery. Nie każda posesja może się jednak poszczycić się starymi, wielkimi drzewami. Jeśli uda nam się nabyć taki teren, możemy mówić o prawdziwym szczęściu.
 

czytaj dalej
21 stycznia 2021

Jesień w ogrodzie

Gdy myślimy o czasie spędzonym w ogrodzie, przeważnie pierwsze skojarzenia dotyczą lata. Oczywiście podczas najcieplejszej części roku spędzamy tam najwięcej czasu, nie znaczy to jednak, że nie możemy cieszyć nim cieszyć również później. Ogród to doskonałe miejsce, by chłonąć ostatnie tegoroczne cieplejsze promienie słońca lub wypoczywać na świeżym powietrzu. Jesień to również czas, który warto poświęcić na przygotowanie wszystkiego na nadchodzącą zimę oraz przyszły rok.

czytaj dalej
21 stycznia 2021

Prace porządkowe w ogrodzie

Ogrody to nie tylko miejsce do wypoczynku oraz zabaw na świeżym powietrzu, ich posiadanie wymaga przeprowadzania pewnych prac porządkowych. Dla większości osób nie jest to jedynie obowiązek, ale sposób na przyjemne spędzenie czasu i kontakt z naturą. Prace porządkowe czy nasadzenia roślin mogą stanowić świetną zabawę i zapewnić nam wiele satysfakcji. Działki w obrębie Warta Residence to świetne miejsce do realizacji takiego hobby. Wokół domów znajdują się piękne działki, które wprost zachęcają do zabawy w ogrodnika, a interesujące ukształtowanie terenu pozwala na stworzenie pięknych kompozycji roślinnych. Osoby, które cenią kontakt z przyrodą i lubią dbać o roślinny, z pewnością nie będą zawiedzione.

czytaj dalej
21 stycznia 2021

Świąteczny wystrój domu i ogrodu

Zima oraz towarzyszący jej okres świąteczny to szczególny czas dla każdego z nas. Wiele osób, chcących podkreślić tę wyjątkową atmosferę, dekoruje swoją posesję oraz dom. Jest to piękna tradycja, która pozwala jeszcze bardziej podkreślić te magiczne chwile.

czytaj dalej
21 stycznia 2021

Sylwester w czasach COVID-19

Pandemia opanowała świat i odmieniła praktycznie każdą dziedzinę życia. Niestety dotyczy to nie tylko naszej codzienności, ale także szczególnych chwil, które do tej pory spędzaliśmy w wyjątkowych okolicznościach. Jedną z takich okazji jest Sylwester. Tegoroczne obchody organizowane przez władze miasta zostały odwołane, a to w połączeniu ze znacznym ograniczeniem funkcjonowania gastronomii, mocno ogranicza nam możliwości spędzenia tej wyjątkowej nocy. Pozostaje nam praktycznie tylko Sylwester w domu.

czytaj dalej